0555 099 19 05

Sosyal Medyada Biz}

DUYURU
HEMEN ÜCRETSİZ ANDROİD UYGULAMAMIZI İNDİRİN. ANINDA SPOR KAYITLARINDAN HABERDAR OLUN.
PLAYSTORE İNDİR

Kağıthane Yaz Spor Okulları Kayıtları

Kağıthane Yaz Spor Okulları Kayıtları

Kağıthane Belediyesi 2017 Yaz Spor Okulları için tüm hazırlıklar tamam. Spor İşleri Müdürlüğünce organize edilen ve okulların kapanması ile beraber başlayan Kağıthane Belediyesi Yaz Spor Okullarında bu dönem için çalışmalara başlandı. Bu sene Ramazan ayının erken tarihe gelmesinden dolayı bir takım değişiklik içerisine giden Spor İşleri Müdürlüğü yeni dönem de vatandaşların kayıt için yapması gereken her şeyi en ince ayrıntısına kadar hazırlayarak,ön çalışmalarını tamamladı.

Her sene öğrenci sayısını arttıran yaz spor okullarında geçen sene 10.000 in üzerinde Kağıthane’li çocuğa eğitim verilmişti. Bu dönem bu rakamın daha fazla üstüne çıkmayı hedeflediklerini belirten Spor İşleri Müdürü Mehmet Yüksel KIZILOĞLU bunun için gerekli tüm çalışmaları ekibiyle beraber projelendirdiklerini belirtirken, geçmiş dönemlerde yaşanan aksaklıklardan oluşan taleplerin değerlendirildiğini ve bu dönem daha fazla sportif alan ile hizmet vereceklerini belirtti.

Tamamen ücretsiz olan Yaz Spor Okullarında bu sene yaş aralığı en ufak 4 en büyük 16 yaş (2001-2013 doğumlular) çocuklar için olacak. Kayıtların Yahya Kemal Spor Kompleksinde yapılacağı spor okullarının kayıt tarihi ve detaylı bilgisini yakında sitemizden sizler için paylaşacağız. Bizi takip etmeye devam edin…

18 Mayıs 2017
5.116 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN