0555 099 19 05

Sosyal Medyada Biz}

DUYURU
HEMEN ÜCRETSİZ ANDROİD UYGULAMAMIZI İNDİRİN. ANINDA SPOR KAYITLARINDAN HABERDAR OLUN.
PLAYSTORE İNDİR

2018 Şubat Dönemi Fitness Kayıtları

2018 Şubat Dönemi Fitness Kayıtları

Kağıthane Belediyesi Spor İşleri Müdürlüğü ŞUBAT dönemi için kayıt tarihlerini belirledi. 4-16 yaş aralığındaki çocuklar için ücretsiz olarak hizmet verdiği spor okullarının yanı sıra, yetişkinler için de Yahya Kemal,Hamidiye ve Şirintepe Spor Merkezlerinde yüzme ve fitness dallarında hizmet veren Kağıthane Belediyesi dönemsel olarak vermiş olduğu bu hizmetlerin yeni sezon başvuru tarihini belirledi.

2017 Aralık ayında başlayan yüzme ve fitness branşlarına kayıt olan vatandaşlar için eğitimlerin son haftasına gelinirken,yeni dönem kayıt tarihi FİTNESS ve YÜZME olarak iki bölüme ayrıldı. Buna göre ilk olarak; 17 ŞUBAT 2018 CUMARTESİ günü saat 09.00 da 3 (üç) tesiste birden fitness kayıtları başlayacak.

Yahya Kemal-Hamidiye Spor Kompleksleri ve sadece kadınlara hizmet veren Şirintepe Spor Merkezi için başvuruları için bizzat  tesislere gelerek yapılabilecek. Her tesis sadece kendi alanının kaydını alacağından hangi tesise kayıt olmak istiyorsanız o tesise giderek kaydınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Fitness kayıtları için Yahya kemal ve Hamidiye Spor Komplekslerinde yaş sınırı 16, Şirintepe Spor Merkezi (sadece kadınlar) için ise 18 dir.

12 Şubat 2018
5.736 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM

 1. Öznur Aydoğdu dedi ki:

  Kayıt yapamıyorum 🤔

  1. admin dedi ki:

   Çünkü kayıt zamanı dolmuştur..

 2. irfan dedi ki:

  Mrb yahyakemal fitnees için nasıl kayıt olabilirim

BİR YORUM YAZIN