0555 099 19 05

Sosyal Medyada Biz}

DUYURU
HEMEN ÜCRETSİZ ANDROİD UYGULAMAMIZI İNDİRİN. ANINDA SPOR KAYITLARINDAN HABERDAR OLUN.
PLAYSTORE İNDİR

Sadece Kadınlara Özel

Sadece Kadınlara Özel

Kağıthane Belediyesi’nin 2014 yılında faaliyete geçirdiği Şirintepe Kültür Merkezi geçen 3 yılda on binlerce Kağıthane’li kadına hizmet verdi. Hizmete devam eden spor merkezinde her dönem yenilenen kayıtlar ile devam eden etkinlikte yeni dönem kayıtları 5 Eylül itibari ile başladı.

Haftada iki gün birer saat kişiye özel gruplar oluşturularak verilen derslere kayıt olmak için;

2 resim (vesikalık) – kimlik fotokopisi ve sağlık raporu gerekmektedir. Tamamen ücretsiz olarak hizmet verilen merkezde temizlik elemanından danışmasına kadar tüm personel kadınlardan oluşmakta.  Çoğu spor salonlarında verilen karma eğitim nedeniyle bir çok kadının da rahat olmadığını göz önünde bulunduran Kağıthane Belediyesi Başka Fazlı KILIÇ öncülüğünde bu güzel merkezi sadece kadınlara tahsis ederek, daha rahat,huzurlu bir ortamda spor yapmalarını sağlamaktadır.

Kadınların Şirintepe Spor Merkezinde  ücretsiz olarak; fitness,step,zumba,aerobic derslerinde eğitim alacaklar. Kayıtları devam eden spor etkinliğine Kağıthane’li kadınlar yoğun bir ilgi gösteriyor.

Şirintepe Spor Merkezine kayıt olan vatandaşların yağ-kas ölçümü yapılarak,kendilerine uygun bir egzersiz antreman programı hazırlanarak takibi yapılıyor, ve böylece spora gelen her birey amacına uygun olarak sağlıklı bir şekilde eğitimini alıyor. Kayıtlar birebir spor merkezine gidilerek yapılmaktadır, kayıt olmak isteyen vatandaşlar hafta içi  saat 09.00-17.00 saatleri arasında uğrayarak kendilerine uygun gün ve saati seçerek kayıtlarını yapabilirler.

 

 

KAYIT ADRESİ VE DETAYLI BİLGİ İÇİN; 

ŞİRİNTEPE MAHALLESİ GÜMÜŞHANE CADDESİ NO:5 MEVLANA CAMİİ KARŞISI

TEL:  280 85 55

 

07 Eylül 2017
4.372 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN