0555 099 19 05

Sosyal Medyada Biz}

DUYURU
HEMEN ÜCRETSİZ ANDROİD UYGULAMAMIZI İNDİRİN. ANINDA SPOR KAYITLARINDAN HABERDAR OLUN.
PLAYSTORE İNDİR

Amatör Kulüplere Dev Destek

Gençli ve Spor Bakanlığı’nın Türkiye genelinde başlattığı amatör kulüplere malzeme dağıtımları başladı. Bakanlık bu büyük organizasyon için pilot bölge olarak, İstanbul’un sporda gelişen yüzü Kağıthane’yi seçti. Spora yapılan yatırımlarla adından söz ettiren, ve diğer belediyelere sporda model olan Kağıthane Belediyesi bu büyük organizasyona ev sahipliği yapmanın haklı gururunu yaşadı.

Gençlik ve Spor Bakanlığı 2017 yılı Türkiye geneli amatör spor kulüplerine spor malzemesi dağıtım töreni Kağıthane’de başladı. Proje kapsamında Türkiye genelinde 13 bin 700 spor kulübüne malzeme dağıtılacak. Kağıthane Kültür Merkezi’nde gerçekleşen programda Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak’ın yanı sıra, Kağıthane Belediye Başkanı Fazlı Kılıç, Gençlik Spor Genel Müdürü Mehmet Baykan ve Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu Başkanı Ali Düşmez hazır bulundu. Sporcuları çok sevdiklerini söyleyerek sözlerine başlayan Kağıthane Belediye Başkanı Fazlı Kılıç, “Bakanımız, Cumhurbaşkanımız sporu ve amatör sporcuları çok seviyor. Bakanımıza çok teşekkür ediyoruz. 2017 malzeme dağıtımını Kağıthane’de başlattılar ve bundan dolayı kendisine çok teşekkür ediyoruz” ifadelerini kullandı.

Bakan Osman Aşkın BAK; ”Amatörlere vereceğimiz hizmet mezarda biter” ifadelerini kullandı.  Belediye Başkanı Fazlı KILIÇ ise; ”spora olan yatırımlarımız gün geçtikçe meyvesini veriyor, ve bu desteğimiz her zaman devam edecek” ifadelerini kullanırken, Kağıthane Amatör Kulüpler Birliği Başkanı Hasan CEVAHİR ise desteklerinden ve hizmetlerinden dolayı bakan Osman Aşkın BAK’a ve Başkan Fazlı KILIÇ’a teşekkürlerini iletti. 

13 Ekim 2017
1.181 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN