0555 099 19 05

Sosyal Medyada Biz}

DUYURU
HEMEN ÜCRETSİZ ANDROİD UYGULAMAMIZI İNDİRİN. ANINDA SPOR KAYITLARINDAN HABERDAR OLUN.
PLAYSTORE İNDİR

Kağıthane Artık Sporhane

Kağıthane Belediyesi Spor İşleri Müdürlüğünce organize edilen Spor Okullarında faaliyetler devam etekte. Tecrübeli yönetim kadrosu ve her biri alanında uzman olan eğitmenleri ile tamamı ücretsiz olarak 22 branşta hizmet verilen Yahya Kemal Spor Kompleksi’nde Kağıthane’li vatandaşlar spor ile iç içe artık. Her geçen gün daha fazla Kağıthane’liye ulaşan ve artık mevcut tesislerinin yetmemesine ve yeni sportif alanlar üzerinde proje çalışmaları yapmalarına yol açmaya başladı bile.

Kağıthane Belediye Başkanı Fazlı KILIÇ yatırımların merkezi haline  getirdiği ilçeyi sportif alanda da yatırımları ile fark yaratmaya devam ediyor ve Kağıthane ilçesi sporun en yoğun yaşandığı ilçeler arasına girdi bile.

Spor İşleri Müdürü Sayın Mehmet Yüksel KIZILOĞLU, planlanan projeler arasında hizmet verdikleri 22 branşın hepsinde yıl içerisinde farklı organizasyonlar yaparak hem çocukların gelişim sürecini hem de yine öğrencileri spora daha fazla teşvik etmeyi amaçladıklarını belirtti. Ve ilk olarak Şubat ayında Teakwondo branşına kayıtlı öğrencilerin kuşak terfi töreniyle başlanan bu projeyi şimdi Karate takip ediyor.

Yahya Kemal Spor Kompleksi’nde eğitim gören karate branşındaki öğrenciler,kuşak terfi sınavı hazırlıklarına yaptıkları antremanlar ile devam ediyor.

150’ye yakın öğrencinin eğitim aldığı karate branşında çocuklar belirlenecek olan tarihte yapılacak olan sınav için yoğun bir şekilde çalışıyorlar.

Geleceğin şampiyonlarının yetiştiği Kağıthane Belediyesi Spor İşleri Müdürlüğü’ne göstermiş oldukları hassasiyet ve hizmetlerinden dolayı Spor Kayıtları ailesi olarak teşekkür ediyoruz.

08 Mart 2017
1.424 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN