0555 099 19 05

Sosyal Medyada Biz}

DUYURU
HEMEN ÜCRETSİZ ANDROİD UYGULAMAMIZI İNDİRİN. ANINDA SPOR KAYITLARINDAN HABERDAR OLUN.
PLAYSTORE İNDİR

Kağıthanede Kuşak Heyecanı

Kağıthane Belediyesi Spor İşleri Müdürlüğünce düzenlenen Spor Okulları devam ediyor. 22 branşta eğitim veren Spor Okullarının Taekwondo branşında eğitim gören öğrenciler profosyenelliğe ilk adımı atmanın heyecanını yaşadı. 120 ‘ye yakın kayıtlı öğrenci 4 Ekim’de başladıkları eğitimlerinin ilk meyvesini bugün Yahya Kemal Spor Kompleksinde gerçekleşen  2017 1. Dönem Kuşak Terfi Töreni ile aldılar.

Her branşta uzman eğitmenlerden ders alan öğrenciler, geleceğe daha emin adımlar atarak, her biri geleceğin şampiyon adayları olma yolunda ilerliyor.

Kağıthane Belediye Başkanı Fazlı KILIÇ,Belediye Başkan Yardımcısı Şaban DEMİREL,Spor İşleri Müdürü Mehmet Yüksel KIZILOĞLU ve hazır bulunan protokolün katıldığı törende, en az öğrenciler kadar velileride heyecanlıydı.

Öğrenciler, antrenörleri Selami TURGAY’la beraber yaklaşık 6 aydır sabır,inanç,azim,istekli çalışmalarının meyvelerini aldıkları kuşak ve sertifikalarıyla taçlandırdılar. Tören ayrıca Turkıshopen uluslararası turnuvada üçüncü olan Resul DEMİR ve Tuğçe YILMAZ’ında gösterileriyle daha coşkulu geçti.

Yaptıkları çalışmalardan dolayı öncelikle Başkan Fazlı KILIÇ’a, Başkan Yardımcısı Şaban DEMİREL’e, Spor İşleri Müdürü Mehmet Yüksel KIZILOĞLU’na ve tüm ekibini tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.

Kağıthane Belediyesi Spor Okulları kayıtları 4-16 yaş aralığındaki çocuklar için kayıtlarına devam ediyor. Kağıthane Belediyesi Spor İşleri Müdürlüğü,tamamen ücretsiz olarak verilen bu hizmetten istifade etmek isteyen vatandaşları Yahya Kemal Spor Kompleksi’ne bekliyor.

15 Şubat 2017
1.743 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN