0555 099 19 05

Sosyal Medyada Biz}

DUYURU
HEMEN ÜCRETSİZ ANDROİD UYGULAMAMIZI İNDİRİN. ANINDA SPOR KAYITLARINDAN HABERDAR OLUN.
PLAYSTORE İNDİR

Kayıtlar Devam Ediyor

Merhaba sevgili ziyaretçiler. Kağıthane Belediyesi Spor İşleri Müdürlüğünce düzenlenen 24 Mayıs tarihinde kayıtlara başlanan Yaz Spor Okulları kayıtlarına ilgi büyüktü. İlk günden itibaren vatandaşlar sabahın erken saatlerinde Yahya Kemal ve Hamidiye Spor Komplekslerine gelerek kendileri için düzenlenen numara sistemiyle sırayla kayıt yaptılar. 24 Branşın bulunduğu Yahya Kemal Spor Kompleksinde vatandaşlar çocuklarını diledikleri iki branşa yazdırırken,kendilerini de güzel bir sürpriz bekliyordu.

Daha önceki senelerde alışa gelindik yaz spor okullarının aksine Spor İşleri Müdürlüğü bu sene yetişkinler içinde havuzda seans açarak kendilerine güzel bir imkan sağlamış oldu. Kayıt için gelen vatandaşlar çocuklarının yanı sıra kendileri içinde havuz kayıtlarını ücretsiz olarak yaptırma fırsatı buldular.

Yahya Kemal ve Hamidiye Spor Kompleklerinde kayıtlar devam ediyor,her iki tesis hafta sonu (cumartesi-pazar) günlerinden de saat 18.00 a kadar hizmet verecek ayrıca dileyen vatandaşlar tesislerde bulunan sağlık kabinlerinden istenilen tüm tahlil ve raporları temin edebilecekler.

25 Mayıs 2018
4.627 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 20 YORUM

 1. Zeynep dedi ki:

  Kayıtlar ne zaman bitecek?

  1. admin dedi ki:

   kayıtlar kontenjanla sınırlıdır,dolana kadar devam edecek

 2. Zeynep dedi ki:

  Acaba hepatit A testi gerekli mi?

  1. admin dedi ki:

   evet

 3. ali dedi ki:

  Yahya Kemal Kompleksine hafta sonu gelirsek hem kayıt hem de sağlık raporunu temin edebilir miyiz?? Teşekkürler..

 4. Rahad dedi ki:

  Merhaba Kayitler devam ediyormu Suriyeliler için kimlik olmayanda kayit yapiyormu

 5. mehmet akif dedi ki:

  Nasıl kayıt olabilirim yüzmeye bilgilendirirmisiniz 12 yaşımdayım

 6. mehmet akif dedi ki:

  Nasıl kayıt olurum 12 yaşımdayım bilgilendirirmisiniz

 7. Sinem sila dedi ki:

  Merhaba sanırım temmuz-ağustos gibi tekrar kayıtlarınız başlayacakmış. 2.kayıtlar ne zaman başlıyor?

  1. admin dedi ki:

   Sinem hanım merhabalar; yeni dönem kayıtları Eylül ayının ortasında başlayacak. Tarih netleşince sayfalarımızdan duyurusu yapılacaktır.

 8. Ekrem dedi ki:

  Kayıtlar hala varmı

  1. admin dedi ki:

   Ekrem bey merhabalar; kayıtlar ile ilgili detaylı sorularınızı 0212 294 32 32 numaralı telefonu arayarak bilgi alabilirsiniz.

 9. fatih dedi ki:

  yeni dönem kayıtları ne zaman başlayacak

  1. admin dedi ki:

   Fatih bey merhabalar; yeni dönem kayıtları ile ilgili bilgiler netleşince sayfamızdan duyurusu yapılacaktır. Lütfen takipte kalınız.

 10. sümeyye dedi ki:

  Merhaba hamidiye spor kompleksiyle iletişime geçemiyorum telefonlara da bakılmayacak ise ne işleri var orada sormak isterim

  1. admin dedi ki:

   Sümeyye hanım merhabalar; kayıt tarihi net olarak belirlendiğinde sayfalardan duyurusu yapılacaktır. Telefon konusuyla ilgili ise bizler Spor Kayıtları ailesi olarak ücretli ve ücretsiz tüm spor kayıtları hakkında merkezi Kağıthane ilçesi olmak üzere tüm özel sektör ve belediyelerin paylaşımını yaparak vatandaşlara sağlıklı bilgi aktarmak amaçlı kurulan bir oluşumuz. Bu tarz şikayetleriniz için sizlere yardımcı olamadığımız için üzgünüz. İlginize ve anlayışınıza teşekkür eder iyi günler dileriz.

 11. Deniz dedi ki:

  Yuzme kayitlari tam tarih olarak ne zaman başlıcak

  1. admin dedi ki:

   Merhaba yüzme kayıtları 24 Eylülde Başladı. şu an için yüzme kayıtları doludur. yeni yüzme kayıtları için lütfen takipte kalınız.

 12. Benazir dedi ki:

  Santranç masa tenisine kayit ettirebilirmiyim

  1. Yönetici dedi ki:

   Merhaba, satranç kayıtları devam etmektedir. Yahya kemal spor kompleksi veya hamidiye spor kompleksine giderek kaydınızı gerçekleştirebilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN