0555 099 19 05

Sosyal Medyada Biz}

DUYURU
HEMEN ÜCRETSİZ ANDROİD UYGULAMAMIZI İNDİRİN. ANINDA SPOR KAYITLARINDAN HABERDAR OLUN.
PLAYSTORE İNDİR

Miniklerin Büyük Heyecanı JUNIOR CUP

Kağıthane Belediyesi Spor İşlerince geleceğin sporcularını yetiştirmek adına spor okullarına verdiği katkıyı her yazımızda sizlere belirtmekteyiz. Her yıl on binin üstünde Kağıthane’li gence hizmet veren ve her sene daha da kendini geliştiren bir müdürlükleyoluna devam eden Kağıthane Belediyesi bunun meyvelerini KAĞITHANE BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ‘nü kurma çalışmalarına başlayarak topladı.

Tüm bu faaliyetlerinin yanı sıra sporcunun da her zaman yanında olan Belediye özellikle miniklere olan yatırımlarla geleceğe emin adımlarla ilerlemekte. Artık geleneksel hale getirilen ve bu sene 3. sü düzenlenen JUNİOR CUP MİNİ MİNİKLER FUTBOL TURNUVASI  başladı.

Kağıthane ilçesinde faaliyet gösteren 16 kulübün U-11 kategorisinde oynayan minikler Yahya Kemal Spor Kompleksi kapalı spor salonunda mücadele veriyor.

Günde ortalama dört maçın oynandığı turnuvaya ilgi her geçen gün artıyor,çocuklar hem oynadıkları kulüplerine daha fazla katkı yapmak için bu turnuvanın kendilerine sunduğu mücadele ruhunu kazanıyor, bir ekip olarak mücadele etmeyi hocaları kendilerine aşılıyor hem de sömestr tatillerini daha güzel bir şekilde geçiriyorlar.

25 Ocak Perşembe günü YAYHA KEMAL SPOR KOMPLEKSİ‘nde gerçekleşecek olan final müsabakasının tarafları oynanan maçlardan sonra belli olacak. Sayfamızı ve sosyal medya hesaplarımızı takip ederek bu gelişim dolu turnuva hakkında bilgi alabilirsiniz.

24 Ocak 2018
1.185 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN