0555 099 19 05

Sosyal Medyada Biz}

DUYURU
HEMEN ÜCRETSİZ ANDROİD UYGULAMAMIZI İNDİRİN. ANINDA SPOR KAYITLARINDAN HABERDAR OLUN.
PLAYSTORE İNDİR

OKULLAR SPOR MERKEZLERİNE DÖNÜŞÜYOR

Kağıthane Belediyesi yatırımlarına hız kesmeden devam ediyor. Yahya Kemal Spor Kompleksinde düzenlenen törenle birlikte ilçedeki tüm okullara spor malzeme desteğinde bulunuldu. Bu destekle birlikte okullar adeta spor merkezlerine dönüşecek.

 

Yıl sonuna kadar 34 yeni tesis ve hizmeti vatandaşın kullanımına sunacak olan ve peş peşe açılışlar gerçekleştiren Kağıthane Belediyesi, Yahya Kemal Spor Kompleksi’nde düzenlenen törenle ilçede eğitim veren tüm devlet okullarına spor malzeme desteğinde bulundu. Okullara verilen malzemelerin içinde spor giyim ürünleri, futbol, basketbol, voleybol topları ve antreman ekipmanları bulunuyor. İlk, ortaokul ve lise olmak üzere ilçede bulunan toplam 71 devlet okulunun tamamının faydalandığı destekle birlikte okullar adeta bir spor merkezine dönüşecek.

Başkan Fazlı Kılıç; ‘’Spor Tesislerimizin sayısını arttırıyoruz.’’

Çocukları geleceklerinin bir aynası olarak gördüklerini ve onların daha iyi şartlarda eğitim alabilmeleri adına ellerinden gelen her türlü desteği sağladıklarını belirten Başkan Fazlı Kılıç; ‘’Çocuklarımız ve gençlerimiz, hepsi bu ülkenin geleceğinin ve aydınlık yarınlarının temel taşlarını oluşturuyor. Biz de göreve geldiğimiz ilk andan itibaren onların daha iyi şartlarda eğitim görebilmeleri, daha fazla imkana sahip olabilmeleri adına elimizden geleni yapıyoruz. Spor tesislerimizin sayısını arttırıyoruz, bunun yanında bir çok farklı branşta eğitimler veriyoruz. Sporla birlikte çocuklarımızın daha dinç, ahlaklı, yardımsever ve ekip ruhunu özümsemiş bireyler olarak yetiştiklerini görüyoruz. Bugün okullarımız ve dolayısı ile çocuklarımız için sağladığımız bu destek de bu işe ne kadar önem verdiğimizin bir göstergesidir.’’ Dedi.

İçinde bulundukları Yahya Kemal Spor Kompleksi’nin, ilçede sporun gelişimine önemli katkılar sağladığını belirten Başkan Fazlı Kılıç; ‘’Bu tesisi ilçemize kazandırdıktan sonra gençlerimiz ve çocuklarımıza çok büyük katkıları oldu. Yüzmeden, futbola, basketboldan, karateye kadar her branşta buralarda eğitim gören çocuklarımız mevcut. Şimdi bununla yetinmeyip bir başka önemli spor kompleksi daha hizmete açmaya hazırlanıyoruz. İnşallah bu salonlardan geleceğin olimpiyat şampiyonlarını çıkartacağız.’’ Dedi.

Konuşmaların ardından geçilen törende okullar anons edilerek spor malzemeleri teslim edildi.

08 Kasım 2017
1.188 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN