0555 099 19 05

Sosyal Medyada Biz}

DUYURU
HEMEN ÜCRETSİZ ANDROİD UYGULAMAMIZI İNDİRİN. ANINDA SPOR KAYITLARINDAN HABERDAR OLUN.
PLAYSTORE İNDİR

Sadabad Etkinlikleri Başlıyor

Kağıthane Belediyesi’nin artık gelenekselleşen ve Kağıthane’li vatandaşlara bir nevi baharın gelişiniz müjdelediği Sadabad Yaz Etkinlikleri başlıyor. 20 seneye yakın bir zamandır her yıl gerçekleştirilen etkinliğe binlerce Kağıthane’li vatandaş katılım sağlıyarak baharın gelişini hep beraber karşılıyor.

Herhalde burada Kağıthane Belediye Başkanı Fazlı KILIÇ’ın 2017 yılında yapılan anketlerde ”Halka En Yakın Başkan” olmasında da büyük bir pay olduğunun altını çizmeden edemeyiz.

Peki nedir bu Sadabad Yaz Etkinliği ?

Baharın gelmesiyle Mayıs ve Haziran aylarını kapsayan çeşitli kültürel ve sportif etkinliklerin gerçekleştirildiği,tarihimizi yaşatarak geçmişimize ve kültürel miraslarımıza sahip çıkılan ve canlı tutulmasında önemli rol oynayan etkinliklerde okçuluktan yağlı güreşe ciritten âhilik şed kuşanmaya kadar birçok etkinliği Sadabad Yaz Etkinliklerinde yeniden can buluyor.

Bu sene ilk olarak ÂHİLİK VE ŞED KUŞANMA ETKİNLİĞİ ile başlayacak olan etkinlileri,

HIDIRELLEZ ŞENLİĞİ

BİSİKLET YARIŞMASI

UÇURTMA YARIŞMASI

OKÇULUK YARIŞMASI

CİRİT ŞÖLENİ

YAĞLI GÜREŞ ve

RAMAZAN ETKİNLİKLERİ takip edecek.

Buram buram tarih kokan Hasbahçe ve Sadabad Mesire alanlarında gerçekleşecek olan etkinliklere her sene olduğu gibi bu sene de yoğun bir katılım beklenmekte. Sadece Kağıthane’li vatandaşların değil ilçe dışından misafirlerinde ilgi gösterdiği etkinliklere biz spor kayıtları ailesi olarak tüm ziyaretçilerimizi bekliyoruz.

Etkinlik takvimi için tıklayın.

05 Mayıs 2017
2.124 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN