0555 099 19 05

Sosyal Medyada Biz}

DUYURU
HEMEN ÜCRETSİZ ANDROİD UYGULAMAMIZI İNDİRİN. ANINDA SPOR KAYITLARINDAN HABERDAR OLUN.
PLAYSTORE İNDİR

Ücretsiz Havuz Kayıtları Başlıyor

Siz değerli takipçilerimiz için İstanbul’un her yerinde bulunan ücretli-ücretsiz spor kurslarıyla ilgili bilgiler vermeye devam etmekteyiz. Kağıthane Belediyesi bünyesinde 4 yıl önce kurmuş olduğu Spor İşleri Müdürlüğü ile yapmış olduğu işlerle adından söz ettirmeye devam ediyor. Sizlerinde bildiği gibi İ.B.B. ve Spor A.Ş. ‘ye bağlı olan birçok belediye kurslarında ücretsiz olduğu gibi ücretli seçeneklerde bulunmakta ve vatandaşlar durumlarına göre kayıt yaptırabilmekte veya parası neyse ödeyerek sporunu yapmakta.

İşte Kağıthane Belediyesi’ni diğer belediyelerden ayıran en büyük özellik burada başlıyor. Çünkü bünyesinde kurmuş olduğu Spor İşleri Müdürlüğü ile ve spora yapmış olduğu yatırımlarla tüm Kağıthane’lileri sporla buluşturmayı hedeflediklerini belirten Başkan Fazlı KILIÇ, 22 branşta hizmet verdikleri SPOR OKULLARI,bayanlara yönelik Sabah Sporları,Şirintepe’de bulunan Spor Merkezi ve Yahya Kemal Spor Kompleksi’nde bulunan Kapalı Yüzme Havuzu ile tamamı ücretsiz olarak çocuk,genç,yetişkin tüm Kağıthane’li vatandaşlara hizmet vermeye devam ediyor.

Bu zamana kadar 10.000’in üzerinde vatandaşa yüzme eğitimi veren Kağıtahane Belediyesi,Spor İşleri Müdürlüğü’nün düzenlemiş olduğu sistematik işleyen bir düzenle her vatandaşa eşit,herkese eş zamanlı olarak verilen eğitimlerine devam ediyor. 2017 yılının ilk periyotuna Ocak ayında başlayan yüzme havuzu Mart ayında son bulacak ve yeni dönem yüzme kayıtları yeniden başlayacak.

Engelli vatandaşlarında yararlanabildiği yüzme havuzunda,alanında uzman eğitmenler ve personelleri hizmet vermekte. Kağıthane’de ikamet edenlerin yararlanabileceği yüzme havuzu için istenilen evraklar; Hepatit A testi-Tam idrar tahlili-Sağlık Raporu-2 Resim ve Kimlik Fotokopisi. Kayıt yaptırmak için vatandaşlar online olarak (internet üzerinden) işlem yapacaklardır,kayıt tarihi yakında açıklanacak olan havuz kayıtları için sayfamızı takipte kalın. Sitemiz üzerinden de verilecek olan linke tıklayarak kayıt yaptırabileceksiniz.

27 Şubat 2017
3.348 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN