0555 099 19 05

Sosyal Medyada Biz}

DUYURU
HEMEN ÜCRETSİZ ANDROİD UYGULAMAMIZI İNDİRİN. ANINDA SPOR KAYITLARINDAN HABERDAR OLUN.
PLAYSTORE İNDİR

Yahya Kemal Kış Dönemi Kayıt Tarihi

Kağıthane Belediyesi bünyesinde kurduğu Spor İşleri Müdürlüğünce düzenlenen spor okulları her sene on binlerce vatandaşa ücretsiz hizmet vermeye devam ediyor. Yapılan yatırımların meyvesini alan Kağıthane Belediyesi,her sene spora yaptığı yatırımların üstüne ekleyerek daha profesyonel,daha elit hizmet veriyor.

Bu sene faaliyete geçen Hamidiye Spor Kompleksinde kayıtlar sona erdi ve vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılandı. İçerinde yüzme,fitness,cimnastik,masa tenisi ve satranç branşlarının yer aldığı Hamidiye Spor Kompleksi’nde eğitime yakın bir zamanda başlanılacak.

Kayıtları 5 Eylül’de başlayan bir diğer spor merkezi olan Şirintepe’de,sadece kadınlara özel olarak hizmet verilmekte ve kadınlar burada fitness,step,zumba,aerobic,plates dallarında hizmet alacaklar. Kayıtları devam eden Şirintepe Spor Merkezine Kağıthane’li kadınların ilgisi büyük.

Spora yapılan katılar ile adından söz ettiren Kağıthane Belediyesi, en fazla yoğunluk yaşadığı tesis olan Yahya Kemal Spor Kompleksi için kayıt tarihini belirledi.

Futboldan basketbola yüzmeden fitnessa tam 23 branşta hizmet verilen tesiste yaz spor okullarında on binin üzerinde Kağıthne’li çocuğa eğitim verildi. Şimdi kış dönemi için hazırlıklar tamamlandı ve kayıtlar için son aşamaya gelindi.

Kış döneminde çocukların yanı sıra yetişkinlerinde yüzme ve fitness branşlarından yararlanacağı spor okullarında, branşların yaş aralıkları şöyle olacak; TIKLAYIN. 

Yahya Kemal Spor Kompleksi için yüzme,fitness ve diğer branşlar için kayıt tarihi 19 EYLÜL olarak belirlendi. Yüzme branşına kayıtlar internet üzerinden olacak. Diğer tüm branşların kayıtları Yahya Kemal Spor Kompleksi’nden vatandaşlar bizzat gelerek kayıt yaptırabilecek.

Engelli vatandaşlar için; yüzme,cimnastik,futbol,basketbol ve bisiklet eğitimi de verilecek. Tüm branşlar tamamen ücretsiz olup gereken evraklar; 2 resim,kimlik fotokopisi ve sağlık raporu. (Yüzme branşına kayıt yapanlar ayrıca HEPATİT A ve TAM İDRAR TAHLİLİ sonuçlarını getirmeleri gerekmektedir.)

11 Eylül 2017
6.017 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN