0555 099 19 05

Sosyal Medyada Biz}

DUYURU
HEMEN ÜCRETSİZ ANDROİD UYGULAMAMIZI İNDİRİN. ANINDA SPOR KAYITLARINDAN HABERDAR OLUN.
PLAYSTORE İNDİR

Yahya Kemal Yüzme Kayıtları

Spor Kayıtları ailesi sizleri sporla iç içe bir yaşam sunmak için çalışmalarına devam ediyor.

Kağıthane Belediyesi Yahya Kemal Spor Kompleksi yeni dönem yüzme kayıt tarihi belli oldu. Bu zamana kadar 10.000 in üzerinde Kağıthane’liye ücretsiz olarak yüzme eğitimi verilen tesiste 2017 KIŞ DÖNEMİ için yeni kayıt tarihi belirlendi.

İnternet üzerinden alınacak olan kayıtlarda vatandaşlar belirlenen tarihte sistemden kendilerine uygun grup ve seansı seçip ön kayıtlarını yapacaklar. Ön kayıt işlemlerini yapan üyeler ardından müdürlük tarafından kendilerinden istenilen belgelerle Yahya Kemal Spor Kompleksine teslim ederek, tam kayıt işlemini gerçekleştirecekler.

Yahya Kemal Spor Kompleksi yarı olimpik havuzda bay ve bayanlar için ayrı günler uygulanmaktadır. Kayıt olan erkekler salı,perşembe,cumartesi günlerinden birini seçebilirken, kadınlar çarşamba,cuma,pazar günlerinden bir günü seçebilirler.

Kayıt tarihi 27 KASIM 2017 PAZARTESİ günü saat 10.00 olarak belirlendi. Kayıt için sizlere ilerleyen günlerde sizlere vereceğimiz link ile kayıt olacağınız üye formuna ulaşabileceksiniz.

Yeni dönem yüzme derslerinde Kağıthane ilçesinde ikamet eden vatandaşlar yararlanabileceklerdir.

Yahya Kemal Spor Kompleksi yüzme havuzuna en alt yaş sınırı 2010 doğumlular 7 (yedi) olarak belirlendi. 7 yaş ve üzeri vatandaşların dışında engelli vatandaşlarında yararlanabilecekler. 7-16 yaş arası çocuk, 16 yaş ve üzeri yetişkin olmak üzere havuz kullanılacaktır.

Spor Kayıtları sosyal medya hesaplarımızı (@sporkagithane) takip ederek sizlerde Kağıthane ve tüm İstanbul’da gerçekleşen ücretsiz ve ücretli spor okulları,spor haberleri bilgilerine ulaşabilirler.

YÜZME KAYDINI YAPAN VATANDAŞLARDAN İSTENİLEN EVRAKLAR;

HEPATİT-A

TAM İDRAR TAHLİLİ

SAĞLIK RAPORU

2 RESİM

KİMLİK FOTOKOPİSİ

22 Kasım 2017
6.788 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN