0555 099 19 05

Sosyal Medyada Biz}

DUYURU
HEMEN ÜCRETSİZ ANDROİD UYGULAMAMIZI İNDİRİN. ANINDA SPOR KAYITLARINDAN HABERDAR OLUN.
PLAYSTORE İNDİR

Yahya Kemalde Havuz Zamanı

Kağıthane Belediyesi Yahya Kemal Spor Kompleksinde ücretsiz olarak hizmet verilen Kapalı Yüzme Havuzu yeni dönem kayıt tarihi belli oldu. Bu zamana kadar 15.000’in üzerinde Kağıthane’liye yüzme eğitimi veren Spor İşleri Müdürlüğü bünyesinde bulunan yüzme havuzunda 7 yaş ve üzeri vatandaşlar yeni dönemde kayıtlarını yeniden online olarak yapabilecekler.

6 Mart 2017 tarihinde başlayacak olan kayıtlarda gruplar şu şekilde;

Kız Çocuk ( 7-15 yaş)

Erkek Çocuk (7-15 yaş)

Bay Yetişkin (15 yaş ve üstü)

Bayan Yetişkin (15 yaş ve üstü)

Engelli Bay (7 yaş ve üstü)

Engelli Bayan (7 yaş ve üstü) olarak hizmet verilmektedir.

Yarı olimpik ölçülerinde olan havuzda bay ve bayan olmak üzere ayrı günlerde hizmet verilmektedir. Alanında uzman 4 bay 4 bayan olmak üzere toplam 8 eğitmen’in vatandaşlara eğitim verdiği havuz,yapılan ölçümler sonucunda İstanbul’da bulunan havuzlar arasında en hijyenik havuz olarakda adını duyurmuştur.

Haftanın iki günü birer saat süren kurlarda vatandaşlar yüzmeyi öğrenirken,spor amaçlı gelen vatandaşlar için de açılan serbest grubuda bulunmakta. Engelli vatandaşlar içinde hizmet verilen Yahya Kemal Spor Kompleksi Yüzme Hazvuzunda engelli vatandaşlar, rehabilite aşamasında havuzu kullanarak tedavi döneminde büyük bir yol katediyor.

Spor İşleri Müdürü Mehmet Yüksel KIZILOĞLU ve ekibi yoğun çalışmalar içerisinde daha fazla Kağıthane’li vatandaşı sporla buluşturmak için ve Kağıthane’yi sporun ve sporcunun merkezi haline getirmek için büyük çalışmalar içerisindeler. Belediye Başaknı Fazlı KILIÇ’ın destekleri ile yeni projeler,yeni tesisler ve her an aktif olan sportif organizasyonlar ile sadece Kağıthane’de değil tüm İstanbul’da ismini duyuruyor.  Ayrıca yüzme haricinde verilen 20 branştada eğitim verilen Müdürlüğün yapmış olduğu tüm bu hizmetler ÜCRETSİZ olarak verilmektedir.

6 Mart tarihinde başlayacak olan kayıtlarda vatandaşlardan ; HEPATİT A ve TAM İDRAR TAHLİLİ-SAĞLIK RAPORU-2 RESİM ve KİMLİK FOTOKOPİSİ istenmektedir. 6 Mart tarihinde vereceğimiz linke tıklayarak kaydınızı yapabileceksiniz.

01 Mart 2017
16.196 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN