0555 099 19 05

Sosyal Medyada Biz}

DUYURU
HEMEN ÜCRETSİZ ANDROİD UYGULAMAMIZI İNDİRİN. ANINDA SPOR KAYITLARINDAN HABERDAR OLUN.
PLAYSTORE İNDİR

Yaz Spor Okulları Kayıt Tarihi Belli Oldu

Kağıthane Belediyesi Spor İşleri Müdürlüğünce düzenlenen spor okullarının sonuna gelindi. 26 Mayıs tarihinden itibaren sona erecek olan spor okullarına ramazan boyunca ara verecek olan Spor İşleri Müdürlüğü 2017 yaz spor okullarının kayıt tarihini de belirledi.

22 Branşta ÜCRETSİZ Eğitim

Yapmış olduğu tüm faaliyet ve hizmetleri ücretsiz olarak Kağıtahne’liler ile buluşturan Belediye Başkanı Fazlı KILIÇ spor alanında da verdiği hizmetleri ücretsiz olarak tüm Kağıthane’li vatandaşların yararlanması için spor okullarını faaliyete geçirdi. Her sezon kendini geliştiren Spor Müdürlüğü,büyüyen kadrosu,genişleyen sportif alanları ve her dönem artan branşları ile çocuklara ve gençlere sporu sevdirmeye devam ediyor.

2017 Yaz Spor Okulları için heyecanla bekleyen çocuklar için geçtiğimiz sene okçuluk branşı ile Kağıthane’lileri buluşturan Spor İşleri Müdürlüğü bu sene de eğitim verdiği branşlara atletizm ve futsal ile iki yeni dal daha ekleyerek çocukların yaz mevsiminin keyfini spor yaparak doyasıya keyif almaları için çalışmalara başladı bile.

Kayıt Tarihi Belli Oldu

Ramazan ayının başlamasıyla (26 Mayıs 2017) mevcut devam eden spor okullarına ara verecek olan Kağıthane Belediyesi Spor İşleri Müdürlüğü yeni dönemde yaz spor okulları için kayıt tarihi olarak 5 Haziran 2017 tarihini belirledi.

4-16 yaş arası çocuk ve gençlerden oluşacak yaz spor okullarında çocuklar yüzmeden basketbola atletizmden cimnastiğe toplamda 22 branş içerisinde kendilerine uygun spor dallarını seçerek ücretsiz olarak kayıt yaptırabilecekler. Yüzme dahil tüm branşların kayıtları Yahya Kemal Spor Kompleksinden 5 Haziran Pazartesi günü saat 10.00 dan itibaren alınmaya başlayacak.

Yaz Spor Okulları hakkında tüm bilgiye sosyal medya hesaplarımızı takipte kalarak da öğrenebilirsiniz.

Kağıthane Belediyesi spor Okulları branş ve yaş aralıkları..

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN