0555 099 19 05

Sosyal Medyada Biz}

DUYURU
HEMEN ÜCRETSİZ ANDROİD UYGULAMAMIZI İNDİRİN. ANINDA SPOR KAYITLARINDAN HABERDAR OLUN.
PLAYSTORE İNDİR

Yüzme Havuzu Kayıt Dönemleri!

Ücretli veya ücretsiz faydalanabileceğiniz yüzme havuzu tesisleri ile size göre belirlenmiş bir program bedeninize dinçlik kazandıracaktır.

Yüzme havuzları hem ruh ve beden sağlığı için sporla gelişen nesillerin öncelikli ihtiyacı. Yaz ve kış sezonunda yüzme havuzu kayıt dönemleri için belirlenen avantajlar ve kampanyalar ile kısa sürede kayıt işlemlerinizi gerçekleştirebilmektesiniz. Belirli yaş gruplarına özel indirimlerle arkadaşlarınızla birlikte kayıt olabileceğiniz yüzme havuzlarında fiyatlar aylık olarak düzenlenmektedir. Genellikle her bireyin havuzlara katılabilmesi adına Türkiye’nin bir çok il ve ilçesinden alabileceğiniz bu hizmet, belediyeler vasıtasyı ile ücretsiz olarak da sunulabilmektedir. Kış aylarında yüzme havuzu kayıt dönemleri için yapılan kampanyalar bedeninin temel ihtiyacı olan sporu yaşamınıza dahil etmektedir. Ücretli veya ücretsiz faydalanabileceğiniz yüzme havuzu tesisleri ile size göre belirlenmiş bir program bedeninize dinçlik kazandıracaktır.

Havuz ihtiyacına yanıt vermeden yüzme havuzu kayıt dönemleri kapsamında oluşturulmuş fiyat avantajları da bütçenizin korunmasına olanak tanımaktadır. Aylık taksit imkanlarının düzenlendiği, ailelere özgü indirimleri yer aldığı bu hizmetin en büyük getirisi istediğiniz zaman havuz hizmeti alabilmenizin kolaylığıdır. Özellikle çalışan ailelerinde hafta sonlarını havuzlu tesislerde geçirme isteği, bu hizmetle birlikte kısa sürede mümkün hale gelmektedir. Günümüzde yüzme havuzu kayıt dönemleri kapsamında verilen hizmetin bir diğer avantajı da havuzların tüm sağlık standartlarına uygun olarak spor tutkunlarına sunulma güvenliğidir. Genel ve rutin bakım süreçlerinin tamamlandığı havuzlarda ücretli ve ücretsiz hizmet almak ve her dönem sizlere sunulan avantajlardan faydalanmak için doğru adrestesiniz.

08 Ocak 2017
5.000 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN