0555 099 19 05

Sosyal Medyada Biz}

DUYURU
HEMEN ÜCRETSİZ ANDROİD UYGULAMAMIZI İNDİRİN. ANINDA SPOR KAYITLARINDAN HABERDAR OLUN.
PLAYSTORE İNDİR

Sporun Tarihi Kağıthane’de Dirilişe Geçiyor- Okçuluk

Sporun Tarihi Kağıthane’de Dirilişe Geçiyor- Okçuluk

Kağıthane Belediyesi bünyesinde kurmuş olduğu Spor Müdürlüğüyle birçok başarılı projeye imza atmaya devam ediyor ve geçtiğimiz aylarda kuruluşunu tamamladıkları Kağıthane Belediyesi Spor Kulübü ile de sporda zirveye tırmanmaya devam ediyor.

Birçok farklı spor dallarını bünyesinde bulunduran ve tanıtımına katkı sağlayan Kağıthane Belediyesi,ata sporumuz olan okçuluk branşında da öncü oluyor. Okullar arası gençler okçuluk turnuvasını düzenleyecek olan belediye,ilçede bulunan lise dengi okulların katılım sağlayacağı turnuva 26 Nisan 2018 Perşembe günü Yahya Kemal Spor kompleksinde gerçekleşecek.

Yıl boyunca devam eden OKULLARDA OK ATMAYAN KALMASIN projesiyle ilçe bazında faaliyet gösteren tüm okullara eğitim veren Spor İşleri Müdürlüğünün uzman eğitmenleri,şimdi eğitim verdikleri öğrenciler arasında güzel bir turnuva düzenleyerek verilen eğitimin meyvelerini alacaklar.

Ayrıca spor okullarında okçuluk branşında da eğitim gören öğrencilerinde katılım sağlayacağı turnuva saat 09.00 itibari ile Yahya Kemal Spor Kompleksinde gerçekleştirilecek.

25 Nisan 2018
1.424 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN