0555 099 19 05

Sosyal Medyada Biz}

DUYURU
HEMEN ÜCRETSİZ ANDROİD UYGULAMAMIZI İNDİRİN. ANINDA SPOR KAYITLARINDAN HABERDAR OLUN.
PLAYSTORE İNDİR

Hamidiye Spor Kompleksi Açılıyor

Hamidiye Spor Kompleksi Açılıyor

Kağıthane Belediyesi spora yatırımları ile adından söz ettirmeye devam ediyor. Birçok alanda kurmuş olduğu sportif alanlar ile Kağıthane’liler için daha sağlıklı bir yaşam alanı oluşturan Kağıthane,tesislerine bir yenisini daha ekliyor.

Yahya Kemal Spor Kompleksi’nde mevcut olarak faaliyet gösteren spor okulları,yüzme ve fitness salonu, Şirintepe’de bayanlara özel olarak hizmet verilen spor salonundan sonra şimdi de Hamidiye Mahallesine yapımı tamamlanan Hamidiye Spor Kompleksi ile yeni bir merkezi hizmete açmaya hazırlanıyor.

İçerisinde yarı olimpik yüzme havuzu, otopark, spor salonu, idari birimler, antrenör ve doktor odaları ile kafeteryanın bulunacağı spor tesisi, 7.200 m2’lik alana inşa ediliyor. Kağıthane’nin en büyük mahallesi olan Hamidiye’de pazar yerinin yanı başında yükselen proje tamamlandığında Kağıthaneliler ve tüm İstanbullular sportif alanda önemli bir tesise daha kavuşmuş olacak.

Bünyesinde bulunan Spor İşleri Müdürlüğünden sonra bu alanda yapmış olduğu yatırım ve organizasyonlar ile ünü ilçe sınırları dışına kadara ulaşan Kağıthane Belediyesi, Başkan Fazlı KILIÇ’ın spor il iç içe olmasının da avantajı ile tüm ilçeyi kaliteli spor ile buluşturuyor.

Tüm hizmetlerinde olduğu gibi,Hamidiye Spor Komplesi‘nde de ücretsiz olarak Kağıthane’li vatandaşlar yararlanabilecekler. Çocuklar için; yüzme,masa tenisi,cimnastik ve satranç branşlarında hizmet verecek olan tesis, yetişkinler içinse yüzme ve fitness olmak üzere toplamda beş (5) branş ile hizmet verecek.

Kayıt tarihi belirlendi;

Ücretsiz olarak hizmet verecek olan Hamidiye Spor Kompleksi‘nde kayıt tarihi olarak şuanda 1 Ağustos 2017 tarihi olarak düşünülmekte. Kayıt olmak isteyen vatandaşlar belirtilen tarihte Hamidiye Spor Kompleksine gelerek seçtikleri branşlara kayıtlarını gerçekleştirebilecekler. Kayıt işleminden sonra Spor İşleri Müdürlüğünce belirlenen tarihte dersler başlayacaktır.

Kayıt için gerekli olan evraklar;

2 resim

Kimlik fotokopisi

Sağlık raporu. (Yüzme branşına kayıt olanlar için ayrıca Hepatit A ve tam idrar tahlili gerekmektedir)

21 Temmuz 2017
31.906 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN