0555 099 19 05

Sosyal Medyada Biz}

DUYURU
HEMEN ÜCRETSİZ ANDROİD UYGULAMAMIZI İNDİRİN. ANINDA SPOR KAYITLARINDAN HABERDAR OLUN.
PLAYSTORE İNDİR

Yahya Kemal Şubat Dönemi Havuz Kayıtları Başlıyor

Yahya Kemal Şubat Dönemi Havuz Kayıtları Başlıyor

Kağıthane Belediyesi Spor İşleri Müdürlüğünce düzenlenen ve her yıl on binlerce vatandaşa ücretsiz olarak eğitim verilen yüzme havuzunda Yahya Kemal Spor Kompleksi için yeni dönem kayıt tarihi belirlendi.

Yahya Kemal Spor Kompleksi yüzme havuzu için yeni dönem kayıt tarihi 20 ŞUBAT 2018 SALI günü olarak belirlendi. İnternet üzerinden alınacak olan kayıtlara Kağıthane’de ikamet eden vatandaşlar yararlanabilecek. Yüzme havuzu 7-16 yaş çocuk,16 yaş ve üzeri yetişkin olarak iki ayrı gruptan oluşacaktır. Erkek ve kadınlar için ayrı günlerde verilecek olan eğitimlere, engelli bireylerde katılım sağlayabilecekler.

20 ŞUBAT SALI günü saat 10.00 ‘da alınacak olan kayıtlar kontenjanla sınırlı olup, şuan mevcut dönemde yüzmeye gelen vatandaşlar kayıt yapamayacaklardır. Yaklaşık 3 (üç) ay sürecek olan eğitimler sonrasında Spor işleri Müdürlüğünün belirleyeceği yeni kayıt tarihinde bir sonraki dönem başlıyor olacak.

Belirtilen tarihte (20 ŞUBAT 2018 SALI) internet üzerinden kayıt yapan vatandaşlar kayıtlarını aktif edebilmek için; 2 resim-kimlik fotokopisi-hepatit a-tam idrar tahlili ve sağlık raporu ile YAHYA KEMAL SPOR KOMPLEKSİ’ne gelerek kayıtlarını aktif hale getirebilirler.

Aktif olmayan kayıtlar silinecektir.

06 Şubat 2018
4.471 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM

  1. kübra dedi ki:

    sağlık raporu almak için çalışma saatleri nedir? hafta sonu açık mı?

    1. Admin dedi ki:

      PAzartesi hariç her gün saat 09.00-20.00 saatleri arasında sağlık çalışanlarımız hizmet vermektedir.

BİR YORUM YAZIN