0555 099 19 05

Sosyal Medyada Biz}

DUYURU
HEMEN ÜCRETSİZ ANDROİD UYGULAMAMIZI İNDİRİN. ANINDA SPOR KAYITLARINDAN HABERDAR OLUN.
PLAYSTORE İNDİR

Arnavutköy’de Pedal Zamanı

Arnavutköy’de Pedal Zamanı

Türkiye Bisiklet Federasyonu’nun organizasyonlarından olan Salcano MTB Cup başlıyor.

Dünyanın dört bir yanından gelen sporcuların kurulan parkurda kıyasıya yarışacağı turnuvaya son zamanların İstanbul’un gelişen adresi Arnavutköy ev sahipliği yapacak. Belediye Başkanı Ahmet Haşim BALTACI ve Arnavutköy Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü ekibinin başarılı çalışmaları ile sporda da adını duyuran Arnavutköy 07 Mayıs Saat 10.00‘da tüm bisikletseverleri Arnavutköy’e davet ediyor.

Yarışma hakkında;

Yarışmanın XCE C3 kategorisi sporcu kayıtları 5.Mayıs.2017 tarihinde saat:10.00-18.00 saatleri arasında yarış alanında (Arnavutköy Devlet Hastanesi arkasında) olacaktır.

Sporcular, Uci kategorileri için Uci lisanslarını kayıtlar sırasında teslim edeceklerdir. GSGM lisansı ve UCI lisansı  olmayan yarışmacılar yarışmaya alınmayacaktır. Saat 18.00’den sonra kayıt yapılmayacaktır.

Yarışmalara XCE branşında UCI kategorilerinde Büyük Erkek, Büyük Bayan, XCO branşında UCI kategorilerinde Büyük Erkek, Büyük Bayan, Genç Erkek ve Genç Bayan kategorilerindeki kulüp takımları ve ferdi lisanslı sporcular katılabileceklerdir. Ulusal kategorilerde XCO branşında Master 30+ Erkekler, Master 40+ Erkekler, Master50+ Erkekler, U17 Erkekler, U15 Erkekler, Yıldız Bayan kategorilerindeki kulüp takımları ve ferdi lisanslı sporcular katılabilecekler.

07 Mayıs 2017
1.157 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN