0555 099 19 05

Sosyal Medyada Biz}

Ücretsiz Fitness Kayıtları Başlıyor

Ücretsiz Fitness Kayıtları Başlıyor

Kağıthane Belediyesi Spor İşleri Müdürlüğünce ücretsiz olarak düzenlenen spor okulları,yüzme havuzu ve fitness eğitimleri devam etmekte. Kağıthane’li vatandaşların beklediği fitness kayıtlarının yeni dönem tarihi belli oldu.

2019 yılının ilk döneminin alınacağı fitness derslerinin kayıt tarihi Spor İşleri Müdürlüğü tarafından açıklandı. 16 yaş ve üstü vatandaşların faydalanacağı ücretsiz fitness kayıtları Yahya Kemal ve Hamidiye Spor Kompleksi ile sadece kadınlar için hizmet veren Şirintepe Spor Merkezlerinde aynı anda başlayacak olan kayıtlar için,vatandaşlar hangi tesiste spor yapmak istiyorsa oraya giderek birebir kayıt işlemini gerçekleştirecekler.

Ücretsiz fitness kayıtlarının başlangıç tarihi ise 28 OCAK 2019 PAZARTESİ olarak belirlendi. Saat 09.00 da başlayacak olan kayıtlar kontenjanla sınırlı olup, her vatandaş sadece kendi kimliği ile kendisini kayıt ettirebilecek. Yahya Kemal ve Hamidiye Spor Komplekslerinde bay ve bayanlar için (ayrı gün ve saatlerde),Şirintepe Spor Merkezinde ise sadece kadınlara özel eğitim verilmektedir. Vatandaşlar 28 OCAK tarihinde tesislerden kayıt yapabilirler.

Önemli :

 • Seans değişikliği yapılmamaktadır.
 • Hangi tesiste spor yapacaksanız, o tesise uğramanız gerekmektedir. (Yahya Kemal için Hamidiyeden kayıt olamazsınız)
 • Sağlık raporu,2 resi ve kimlik fotokopisini kayıt işlemlerinden sonra getirmeniz gerekmektedir. Kayıt için kimliğiniz yeterli olacaktır.
 • 16 yaş (2003 doğumlu) altında kesinlikle alım yapılmayacaktır.
21 Ocak 2019
3.647 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM

 1. Hande dedi ki:

  Gerekli malzemeler nelerdir?

  1. Admin dedi ki:

   Merhaba Hande hanım, kayıt onaylama için 2 adet resim, 1 adet kimlik fotokopisi ve sağlık raporu (EKG)
   Malzeme olarak, Eşorfman takımı, temiz spor ayakkabı, havlu vs.

 2. murat dedi ki:

  eşimle beraber kayıt olmak istiyoruz kontenjanda yer varmı acaba

  1. Admin dedi ki:

   Murat bey merhabalar; yeni dönem kayıtları yakında başlayacaktır. Gün içerisinde açıklanacaktır. Lütfen takipte kalınız.

BİR YORUM YAZIN