0555 099 19 05

Sosyal Medyada Biz}

DUYURU
HEMEN ÜCRETSİZ ANDROİD UYGULAMAMIZI İNDİRİN. ANINDA SPOR KAYITLARINDAN HABERDAR OLUN.
PLAYSTORE İNDİR

Güreşin Yıldızları Kağıthanede Parladı

Güreşin Yıldızları Kağıthanede Parladı

Kağıthane spora yaptığı yatırımların meyvesini toplamaya devam ediyor. Sadabad Yaz Etkinlikleri kapsamında okçuluk yarışmasında birinci olan Halili İbrahim ŞAHİN’den sonra şimdi de minderde Kağıthane rüzgarı esti.

13-14 Mayıs tarihleri arasında gerçekleşen 13. Kağıthane Belediyesi Türk Dünyası Fevzi ŞEKER Yıldızlar Serbest Güreş Turnuvasında Kağıthane Spor İşleri Müdürlüğü güreş takımı turnuvada birinciliği elde ettiler.

Türkiye,Azerbaycan,Türkmenistan,Kırgızistan ve Moldova’nın katıldığı turnuvada,ülkemizi temsil eden Kağıthane Belediyesi Spor İşleri Müdürlüğü takım halinde birinciliği elde ederek altın madalyanın sahibi oldular.

İki gün süren turnuvada 100’e yakın sporcu 10 siklette yarışarak kıyasıya mücadele ettiler. Türkiye adına Kağıthane Belediyesi Spor İşleri Müdürlüğü güreş takımının birinci olduğu turnuvayı, Türkmenistan ikinci,Azerbaycan üçüncü tamamladı.

Kupa ve madalya törenine Kağıthane Belediye Başkanı Fazlı KILIÇ, Başkan Yardımcısı Şaban DEMİREL,Mevlüt ÖZTEKİN ve Spor Müdürü Mehmet Yüksel KIZILOĞLU ve protokol hazır bulundular.

Kağıthane Belediyesi Spor İşleri Müdürlüğü güreş antrenörlerinden Yusuf KOÇAK ve Davut PINAR kazanılan başarıdan dolayı haklı sevinçlerini tüm izleyenlerle paylaşarak,kazanılan birincilik kupasını Belediye Başkan Yardımcısı Sayın Şaban DEMİREL’e takdim ettiler.

Her sene düzenlenen turnuvanın olmazsa olmazlarından olan mehteran ekibi de gösterileri ile turnuvaya ayrı bir heyecan kattılar. Turnuva sonunda Azerbaycan komitesi spora yapılan katkılarından dolayı Spor Müdürü Mehmet Yüksel KIZILOĞLU’na fahri diploma takdim ettiler.

Kağıthane Belediyesi Spor Müdürlüğü adına derece alan sporcular;

Özcan DOĞAN 42 kiloda

Mustafa SEVİNÇ 46 kiloda

Recep Alper TOSUN 50 kiloda

Emin ÇEVİK 54 kiloda

Emre YAMAN 58 kiloda

Murat SEZMİŞ 85 kiloda derece almışlardır.

15 Mayıs 2017
1.954 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN