0555 099 19 05

Sosyal Medyada Biz}

DUYURU
HEMEN ÜCRETSİZ ANDROİD UYGULAMAMIZI İNDİRİN. ANINDA SPOR KAYITLARINDAN HABERDAR OLUN.
PLAYSTORE İNDİR

Dünyaya Kafa Tutan Türkler

Spor yapan gençler meyvesini almaya devam ediyor. Çeşitli dallarda kendilerini spora veren çocuklar,doğru antrenörler ile ve azimle çalışmalarının meyvesini geleceğin şampiyonları olunca alıyorlar.

İşte o çocuklardan şimdi büyüyenlerden iki tanesi Tuğçe YILMAZ ve Resul DEMİR 10 Şubat’ta Antalya’da gerçekleşecek olan ve bu yıl  4.cüsü düzenlenen Turkish Open Taekwondo Turnuvası’na ülkemizi Milli sporcu dalında temsil edecek sporculardan.

Geçen sene 72 ülkenin katıldığı turnuvada ülkemizi temsil eden sporculardan;

Büyükler kategorisinde 8 altın, 5 gümüş, 11 bronz,

Gençler kategorisinde 9 altın, 11 gümüş, 21 bronz

Yıldızlar kategorisinde 9 altın, 10 gümüş ve 17 bronz madalya ile toplamda 26 altın, 26 gümüş ve 49 bronz olmak üzere 101 madalya kazanıldı.

Bu sene gerçekleşecek olan turnuvaya ülkemizi Milli Takım kategorisinde 20 nin üzerinde kulüp temsil edecek. Olimpiyat,Dünya,Avrupa ve Balkan Şampiyonalarına giden yolda bu turnuvayı bir basamak olar gören antrenör ve sporcular,büyük önem verdikleri turnuvaya aylar öncesinden hazırlanıyor.
Turnuvaya katılacak olan sporculardan Tuğçe YILMAZ ve Resul DEMİR’in kulüp antrenörleri Uğur VARDAR ve Elif VARDAR ile yapmış olduğumuz görüşmelerde,hem kulüp adına hem de sporcular için bu sene bu turnuva büyük bir önem arz ediyor.

Faal olarak Milli Hakem ve Milli Antrenör olan Uğur VARDAR yoğun bir tempoda hazırlandıkları turnuvadan güzel bir sonuç alacaklarını ve sporcularına güveninin tam olduğunu belirtirken, sporcu Tuğçe YILMAZ ise ” en iyi dereceyi çıkartarak ülkemizin adını uluslararası arenada duyurmak istiyorum” dedi.

7 den 70 e herkesin bu işi yapabileceği konusunda ve spor için hiç bir zaman geç olmadığını belirten antrenör Elif VARDAR KSK Taekwondo Kulübüne yeni şampiyonlarını beklediklerini belirtti.

Bizlerde spor kayıtları ailesi olarak 4. Uluslararası Turkish Open Taekwondo Turnuvasında ülkemizi temsil eden KSK Taekwondo Kulübü sporcularına başarılar diliyoruz.

08 Şubat 2017
1.703 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN