0555 099 19 05

Sosyal Medyada Biz}

DUYURU
HEMEN ÜCRETSİZ ANDROİD UYGULAMAMIZI İNDİRİN. ANINDA SPOR KAYITLARINDAN HABERDAR OLUN.
PLAYSTORE İNDİR

Fenerbahçe’nin Geleceği Kağıthane’den Yükseliyor

Türk sporunun köklü camialarından Fenerbahçe Spor Kulübün’ün futbol branşında gelecek nesillere yaptığı yatırımlar kamuoyunca bilinmektedir. Kurulan tesisler,alt yapı çalışmaları ile bir çok başarılı sporcuyu bünyesinde bulunduran Fenerbahçe Spor Kulübü, futbol branşındaki akademileri ile Türkiye’nin önde gelen markalarından biri.

İşte o akademilerden sizler için bu yazımızda sporun merkezi olan Kağıthane’de bulunan Fenerbahçe Spor Akademisinden bahsedeceğiz. İlçenin en prestijli ve kaliteli tesislerinden olan VIP Halı Sahasında verilen eğitimlerde uzman ve lisaslı antrenörler Fenerbahçe’nin geleceğini inşaa ediyor.

5-14 yaş aralığındaki çocuklara verilen eğitimler tamamen profesyonel, bilimsel ve taktiksel olarak programlanan akademide çocuklar kendi yaş kategorilerinde sıfırdan başlayarak zirveye çıkan bir eğitim almakta.

Kağıthane Fenerbahçe Spor Akademisinde hafta sonları yapılan çalışmalarda antrenörler sporcuların kat ettikleri aşamaları raporlayarak,mental ve fiziksel bakımdan en üst seviyeye çıkartıyor,yıl içerisinde yapılan bilimsel testler ile çocukların gelişimleri takip ediliyor ve Fenerbahçe’nin geleceğine katkı sağlıyor.

Ayrıca düzenlenen turnuva ve dostluk maçlarında yapılan izlenimler ile çocuklara takım ruhu aşılanırken, sporun fair play yönünü de çocuklarımıza ufak yaşta entegre ediyor.

Tamamen disipline ve severek öğrenmeye dayalı bir sistem ile çalışmalarını yapan antrenörler, tesislerde veliler için de sunulan imkanlar ile ön plana çıkıyor.

Sadece Kağıthane ilçesinden değil, yakın ilçelerden de sporcuların katılım sağladığı Kağıthane Fenerbahçe Spor Akademisinde kayıtlar devam etmektedir. Detaylı bilgi ve iletişim için sizlerde hemen arayın; 0 (536) 343 96 08

15 Nisan 2019
1.092 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN