0555 099 19 05

Sosyal Medyada Biz}

DUYURU
HEMEN ÜCRETSİZ ANDROİD UYGULAMAMIZI İNDİRİN. ANINDA SPOR KAYITLARINDAN HABERDAR OLUN.
PLAYSTORE İNDİR

Gelişeyim Derken,Erimeyin

Fitness Vitamin Ürünlerinin Zararları

Hepimizin hayattan en önemli beklentisi sağlıklı ve uzun bir ömür sürmektir. Çünkü sağlık varsa geriye kalan her şey gerçekleşebilir. Peki, nasıl sağlıklı oluruz? Elbette sağlıklı beslenme ve sporla hayatımıza sağlıklı olarak devam ederiz. Ancak yine bilinmelidir ki eğer spor ve beslenme programına bağlı olarak zayıflamak – kilo almak istiyorsak kısa vadede büyük sonuçlar beklememeliyiz.

Genel olarak bizler zayıflamak konusunda, kas yapmak konusunda oldukça sabırsızız. Bunu bilen bu amaca yönelik ticaret yapan kişiler ise bu durumu lehine çevirerek piyasaya hızlı geliştirici ürünler sunmaktadır. Bu ürünlerin içeriği doğal olduğu iddia edilse de oldukça kimyasaldır. Görünüm olarak size istediğinizi verir ancak ne kalıcıdır ne de sağlıklıdır.

Spor sonrası değişimlerin kalıcı olması için gerekli olan planların en önemlisi sağlıklı beslenmedir. Öncelikle kendi bedenimizi bizden iyi tanıyan kimse olamaz. Vücudun temel taşları olan protein, karbonhidrat ve yağ yeterli düzeyde ve kaliteli bir şekilde alındığı, vitamin ve minareler ile beslendiği taktirde ek ürünlere gerek kalmamaktadır. Neden ek ürün diyoruz çünkü piyasada bulunan ürünlerin hemen hiç biri gıda niteliği taşımamaktadır.

Vitamin Değil Zehir

Piyasada yer alan ve vitamin adı altında satılan ürünler tamamen kimyasaldır. Ne kadar masum gösterilmeye çalışılsa da ilk amaç sağlık değildir. Kısa vadede büyük sonuçlar doğurması iyi bir irin olduğunu göstermez.

 

23 Şubat 2017
1.239 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN