0555 099 19 05

Sosyal Medyada Biz}

DUYURU
HEMEN ÜCRETSİZ ANDROİD UYGULAMAMIZI İNDİRİN. ANINDA SPOR KAYITLARINDAN HABERDAR OLUN.
PLAYSTORE İNDİR

Gelişime Hazır Olun !

Kağıthane Belediyesi son zamanlarda yapmış olduğu yatırımlar ile adından sıkça söz ettirmeye devam ediyor.  Belediye Başkanı Fazlı KILIÇ kurmuş olduğu ekip ile her alanda Kağıthane’ye farklı bir hava katıyor,Kağıthane İstanbul’un merkezi olmaya devam ediyor.

Gelişimden bahsetmişken, spor alanında yapılan yatırımlardan da söz etmemek olmaz tabi ki . Bünyesinde kurmuş olduğu Spor Müdürlüğü ile Türkiye’de öncü olmuş,hizmet verdiği branşlar ile bir çok spor dalını Kağıthane’ye taşımayı başarmıştır. Yahya Kemal Spor Kompleksinde bulunan Spor Müdürlüğünde 20’nin üstünde branş ile 7 den 70 e tüm Kağıthaneliler sporla buluşuyor,sporla gelişiyor,sporla dolu dolu bir hayat geçiriyorlar. Yüzmeden basketbola futboldan okçuluğa derken şimdi de yeni bir hizmet ile vatandaşlara kapılarını açmaya hazırlanan Yahya Kemal Spor Kompleksinde hummalı çalışmalar devam ediyor.

Her zaman en iyisini ve en ilerisini düşünen bir zihniyet ile çalışan Spor İşleri Müdürü Sayın Mehmet Yüksel KIZILOĞLU ve ekibi,açılacak olan fıtness salonunda son aşamaya geldiler bile. Tamamen ücretsiz olarak hizmet verdikleri 22 branş gibi,fitness salonundanda vatandaşlar ücretsiz yararlanabilecekler. Bay ve bayanlar için ayrı günlerde düzenlenen seanslar ile herkesin rahat bir şekilde spor yapabilmesi düşünülmüş,eğitmenlerinden danışmasına hatta temizlik görevlisine kadar erkek günlerinde erkek,bayan günlerinde tamamen bayanlar hizmet vereceklerdir.

2016 yılında 50.000 in üzerinde Kağıthaneli’ye hizmet verdiklerini belirten KIZILOĞLU, her geçen gün daha fazla kişiye ulaşmayı daha fazla Kağıthaneli’ye sporu sevdirmeyi,Kağıthane’yi sporun merkezi haline getirmek için çalıştıklarını belirtti. Ayrıca yaptıkları işin sorumluluğunun farkında olduklarını çok iyi bilen KIZILOĞLU,tüm çocuklarla velilerle kısacası tüm vatandaşlarla tek tek ilgilenip taleplerini değerlendirdiklererek en iyi hizmeti vermeye devam ediyor.

Vatandaşlar gerek sosyal medya hesaplarından gerek yüz yüze memnuniyetlerini dile getirerek Kağıthane’de sporu doya doya yaşamaya devam ediyor.

FITNESS SALONU KAYITLARI

Açılacak olan Fıtness Salonu için kayıt tarihi belli oldu. Yetişkinler için havuz,sabah sporu,halk oyunlarından sonra şimdi de fıtness branşında eğitimler ve kayıtlar başlıyor. 18 yaş üstü vatandaşların istifade edebileceği fıtnessa kayıtlar tamamen ücretsiz olacak.

Fıtnessa kayıt olmak isteyen vatandaşlar  03 Nisan 2017 Pazartesi günü Yahya Kemal Spor Kompleksine gelerek kayıt olabilecek.

Kayıt için gereken evraklar;

Sağlık Raporu (EKG)

2 Resim

Kimlik fotokopisi.

 

 

30 Mart 2017
3.001 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN