0555 099 19 05

Sosyal Medyada Biz}

DUYURU
HEMEN ÜCRETSİZ ANDROİD UYGULAMAMIZI İNDİRİN. ANINDA SPOR KAYITLARINDAN HABERDAR OLUN.
PLAYSTORE İNDİR

Kağıthane’de Langırt Heyecanı

Kağıthane Belediyesi spora yapmış olduğu katkılar ve Spor İşleri Müdürlüğü olarak organize etmiş olduğu etkinliklere Üniversiteler Arası Masa Futbolu Şampiyonası ile bir yenisini daha ekledi.

29-30 Nisan tarihleri arasında Yahya Kemal Spor Kompleksinde gerçekleştirilen turnuva Türkiye’de bir ilk. İlklerin Belediyesi olarakda bilinen Kağıthane Belediyesi,Türkiye’de bu alanda ilk defa düzenlenen bu turnuvaya hem organizasyon bakımından hem de ev sahipliği yaparak güzel bir iş daha çıkartmış oldu.

Kağıthane Belediyesi ve Players 4 Players Uluslararası Masa Futbolu Kulübünün ortaklaşa düzenlediği turnuvaya Türkiye genelinden 22 üniversite ve 150’ye yakın oyuncu katıldı.

Tekler,çiftler ve takım kategorisinde yarışan oyuncular haftasonu Yahya Kemal Spor Kompleksinde kıyasıya mücadele ettiler. Final müsabakalarına katılan Kağıthane Belediye Başkanı Fazlı KILIÇ ve Kağıthane Belediyesi Spor İşleri Müdürü Mehmet Yüksel KIZILOĞLU dereceye giren oyuncuları tebrik ederek kupa ve madalyalarını takdim ettiler.

Player 4 Players Türkiye Masa Futbolu Kulübü Başkanı Tarkan YURDUNERİ yapmış olduğu konuşmada katkılarından ve desteklerinden dolayı Kağıthane Belediyesi ailesine teşekkürlerini sundu ve medya sponsorlarından Bein Sports Belediye Başkanı Fazlı KILIÇ ile yapmış olduğu röportajda Kağıthane Belediyesinin spora katkılarını ve yatırımlarını Başkandan bizzat dinledi.

30 Nisan 2017
1.855 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN