0555 099 19 05

Sosyal Medyada Biz}

DUYURU
HEMEN ÜCRETSİZ ANDROİD UYGULAMAMIZI İNDİRİN. ANINDA SPOR KAYITLARINDAN HABERDAR OLUN.
PLAYSTORE İNDİR

Kamp Başvuruları Başladı

Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın düzenlemiş olduğu etkinlikler çerçevesinde en yoğun ilgiyi gören Gençlik Kampları başlıyor. Her yıl düzenlenen kamplarda gençler çeşitli aktiviteler ile doğayla iç içe bir kamp dönemi geçirirken,yeni arkadaşlıklar,sosyal gelişime katkı anlamında da oldukça etkili olan Gençlik kamplarına bu sezon yine her dönem olduğu gibi yoğuın bir katılım bekleniyor.

”Bir Kardeşlik İklimi” sloganıyla şimdiye kadar onbinlerce genci kaynaştıran,farklı ortamlarda sosyal etkinlikler düzenleyen ve kardeşlik kavramını en güzel şekilde gençlere aşılayan yetkililer her sene olduğu gibi bu dönemde de Kardeşlik için yola çıkmaya hazırlanıyor.

Kamplar için başvuru tarihleri belirlendi;

Gençlik Kamplarında birinci dönem 1 – 25 Mayıs, ikinci dönem 25 Mayıs – 10 Temmuz olarak belirlendi. Kamplar ise 10 Haziran – 16 Eylül arasında yapılacak.
Katılımın tamamen ücretsiz olduğu 36 gençlik kampına katılacakların ulaşım dâhil bütün ihtiyaçları Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından karşılanacak.  Ayrıca, katılımcı gençlerin tamamına, yolculukları ve kamplarda geçirdikleri günler için seyahat ve sağlık sigortası yapılarak teminatlar çerçevesinde sağlık hizmeti de verilecek.

Kamp süresi 7 gün olup kız ve erkekler ayrı ayrı gruplara ayrılacaklardır.

Kampa başvurular online olarak yapılacaktır. kayıt olmak isteyen gençler her dönem için yanlızca bir kampa katılabilecekler. 12 yaş altı ve 22 yaş üzeri vatandaşlar katılamayacaklardır. Başvuru için; 

02 Mayıs 2017
2.066 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN