0555 099 19 05

Sosyal Medyada Biz}

DUYURU
HEMEN ÜCRETSİZ ANDROİD UYGULAMAMIZI İNDİRİN. ANINDA SPOR KAYITLARINDAN HABERDAR OLUN.
PLAYSTORE İNDİR

Okula Ara Verilebilir Spora Asla

Türkiye genelindeki okullarda bugün karne heyecanı yaşandı.

2017 yılı öğrenim yılının ilk yarı maratonunu tamamlayan öğrenciler on beş günlük bir dinlenme molasına girdiler bile.

Okuldan kalan zamanlarını çeşitli aktiviteler yaparak geçiren öğrenciler, sömestr tatilinde de ikinci yarıya enerji depolamak için bu aktivitelerine devam ediyor.

Özellikle spor alanında ücretli ücretsiz hizmet veren birçok kurum öğrencileri tesislere kabul etmekte ve gençlerimize sporu aşılamak için hizmet vermekteler. Öğrenciler kendi kabiliyetlerine göre branşlarını seçerek uzman eğitmenler eşliğinde diledikleri faaliyete katılarak tatilin ve sporun tadını çıkartıyor.

Belediyelerin ücretsiz olarak hizmet verdikleri spor okulları derslerine sömestr tatilinde ara vermiyor aksine daha yoğun şekilde eğitimlerine devam ediyor.

Siz ziyaretçilerimiz için tanıtmış olduğumuz ücretsiz spor okulları kategorimizde,  Küçükçekmece ve Kağıthane Belediyesi‘nden bahsedeceğiz.

Küçükçekmece Belediyesi;

6-12 yaş aralığındaki öğrencilere futbol, basketbol, voleybol, hentbol, masa tenisi, badminton, tenis, karate, taekwondo, aikido, cimnastik, futsal, hemsball, atletizm, geleneksel okçuluk ve güreş olmak üzere toplam 16 branşta eğitim verilen spor okullarına Küçükçekmece Belediye Başkanlığı binası A kapısından kayıt yaptırabilirsiniz.

Kayıt için gerekli evraklar;

İki adet fotoğraf, nüfus cüzdanı fotokopisi.

Kayıt formunda ilgilisi tarafından onaylanması gereken veli muvafakat namesi.

Kağıthane Belediyesi;

Yaptığı yatırımlarla her geçen gün adından söz ettiren belediyelerden olan Kağıthane, sporun ve sporcunun gelişmesinde büyük önem veren başkanı Fazlı KILIÇ’ın çalışmalarıyla Kağıthane’yi bir spor merkezi haline getirdi.

Spora yaptığı yatırımlarla İstanbul’da öncü olan Kağıthane,bünyesinde kurmuş olduğu Spor İşleri Müdürlüğü ile 7 den 70 e tüm Kağıthane halkını sporla buluşturuyor. Spor İşleri Müdürü Mehmet Yüksel KIZILOĞLU genç ve dinamik ekibi ile sporun Kağıthanelilerle buluşmasında öncü oluyor. Her sene düzenlenen spor okulları ile 20 farklı branşta hizmet veren Kağıthane, alanında birçok belediyeye örnek olmakta.

1 Eylül 2016 tarihinde başlayan kış spor okulları derslerine sömestr tatilinde de devam etmekte.

Yüzme,basketbol,voleybol,okçuluk,güreş,futbol,cimnastik,taekwondo,badminton,buz pateni,karate,masa tenisi,satranç,tenis ve golf olmak üzere 15,engelli vatandaşlara ise yüzme,basketbol,futbol,bisiklet ve cimnastik olmak üzere 5 toplamda 20 farklı branşta ücretsiz olarak eğitim verilmektedir.

Sömestr tatilini sporla değerlendirmek isteyen çocukları Yahya Kemal Spor Kompleksine bekleyen Kağıthane Belediyesi,kayıtlı öğrencilerine forma,şort,çorap,bere,havlu gibi spor malzemelerini çantasıyla beraber kendilerine hediye ediyor.

25 Ocak 2017
1.712 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN