0555 099 19 05

Sosyal Medyada Biz}

DUYURU
HEMEN ÜCRETSİZ ANDROİD UYGULAMAMIZI İNDİRİN. ANINDA SPOR KAYITLARINDAN HABERDAR OLUN.
PLAYSTORE İNDİR

Üç Tesis Tek Spor ;FİTNESS ! Kayıtlar Başlıyor

Kağıthane Belediyesi Spor İşleri Müdürlüğü spora yatırım yapmaya,sporun yalnızca yaz spor okulu ile sınırlandırmamaya,ve tüm Kağıthane’li vatandaşları sporla buluşturmaya devam ediyor.

Geçtiğimiz günlerde kayıtlarına başlanan ve yoğun bir ilgi ile devam eden  çocuklar için 24 branşta ve her biri kendi alanında uzman eğitmenler tarafından ücretsiz olarak hizmet verilecek olan Yaz Spor Okullarının başvurularının ardından,şimdi de yetişkinler için ücretsiz fitness kayıtları başlıyor.

Yahya Kemal ve Hamidiye Spor Kompleksleri ile Şirintepe Spor Merkezi fitness kayıtları 10 Haziran Pazar günü başlıyor.

Yahya Kemal Spor Kompleksinde haftanın 3 günü (salı-perşembe-cumartesi) bay, haftanın 3 günü (pazartesi-çarşamba-cuma) bayanlar için

Hamidiye Spor Kompleksinde hafta içi her gün oluşturulan bay ve bayan seansları ve yalnızca bayanlara özel Şirintepe Spor Merkezinde ücretsiz olarak hizmet verilecek olan eğitimler için kayıt tarihi 10 Haziran Pazar günü.

Vatandaşlar eğitim almak istedikleri tesise belirlenen kayıt tarihinde gelerek başvurularını gerçekleştirebilirler.

Kayıt olan vatandaşlardan 2 adet resim,kimlik fotokopisi ve sağlık raporu istenmektedir. Kayıt yaş aralığı 16 ile 55 olarak belirlendi ve kayıtlar kontenjanla sınırlıdır.

05 Haziran 2018
6.011 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN