0555 099 19 05

Sosyal Medyada Biz}

DUYURU
HEMEN ÜCRETSİZ ANDROİD UYGULAMAMIZI İNDİRİN. ANINDA SPOR KAYITLARINDAN HABERDAR OLUN.
PLAYSTORE İNDİR

Ücretsiz Fıtness Kayıtları Başlıyor

Siz değerli ziyaretçilerimiz için her yaşa uygun spor kayıt haberlerini vermeye devam ediyoruz. Bu aralar revaçta olan bir spor dalı olan, zayıflamak isteyenlerin,vücut gelişimi yapanların,daha sıkı bir vücuda sahip olmak isteyenlerin popüler sporu fıtness,step,zumba,aerobic…

Bu sporlara binlerce lira yatıranlar da var, az bir ücretle tabiri caizse merdiven altı salonları tercih edenler de.

Kağıthane Belediyesi Spor İşleri Müdürlüğü genelde çocuklar için vermiş olduğu hizmetleri genişleterek yetişkinler için yüzme branşının ardından Şirintepe Spor Merkezi‘ni faaliyete geçirerek bayanlara yönelik step,aerobik,plates ve fitness dallarında ücretsiz eğitimlerine iki sene önce başladı. Bayanlardan yoğun talep gören Şirintepe Spor Merkezinin ardından geçtiğimiz nisan ayında faaliyete giren Yahya Kemal Fıtness Salonunu faaliyete geçiren Spor İşleri Müdürlüğü, burada 18 ya üstü bay ve bayanlar için fitness ve plates dersleri vermekte.

Tamamen Ücretsiz

Tüm bu çalışmalar için yoğun bir tempoda çalışan Kağıthane Belediyesi Spor İşleri Müdürlüğü, çocuklar için vermiş olduğu 22 branşın hepsini ücretsiz olarak Kağıthane’li vatandaşlara sunduğu gibi Şirintepe ve Yahya Kemal Spor Kompleksinde bulunan fitness,step,aerobik,zumba dersleri de ücretsiz.

Kayıt Tarihi Belli Oldu

5 Haziranda başlayan ve şuanda devam eden Yaz Spor Okulları kayıtlarının ardından yetişkinler için de Şirintepe Spor Kompleksi ve Yahya Kemal Fitness Salonu için kayıt tarihi belli oldu.

Kağıthane Belediyesinin iki ayrı spor kompleksinde kayıtlar aynı gün başlayacak. Bayan sporseverler dilerlerse sadece bayanlara hizmet verecek olan Şirintepe için veya bay ve bayanlara ayrı günlerde hizmet verecek olan Yahya Kemal Fitness Salonuna kayıtlarını yaptırabilirler.

Spor İşleri Müdürlüğü kayıt tarihini 19 Haziran olarak belirledi. Her spor tesisi kayıtlarını mevcut ders verecekleri tesiste alacaklar. Vatandaşlar 19 Haziran tarihinden itibaren her iki tesisten de kayıtlarını yaptırabilecek.

Belediye Başkanı Fazlı KILIÇ  ve Spor İşleri Müdürlüğü ekibi, sporun kaliteli ve profesyonel halini vatandaşlara ücretsiz olarak sunmaya devam ediyor.

 

14 Haziran 2017
7.686 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN