0555 099 19 05

Sosyal Medyada Biz}

DUYURU
HEMEN ÜCRETSİZ ANDROİD UYGULAMAMIZI İNDİRİN. ANINDA SPOR KAYITLARINDAN HABERDAR OLUN.
PLAYSTORE İNDİR

Ücretsiz Havuz Kayıtları

Yaptığı yatırımlar ile ”İstanbul’un Yarını” sloganının hakkını veren Arnavutköy Belediyesi,bünyesinde kurduğu Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü ile sporun tüm Arnvutköy halkıyla buluşmasına olanak sağlıyor. Belediye Başkanı Ahmet Haşim BALTACI Arnavutköy’de spora yaptığı tesisleşme ve spor okulları hizmetiyle birçok branşta çocukları, Hadımköy’de bulunan kapalı yüzme havuzuyla tüm yaştan vatandaşları sporla buluşturuyor.

Tüm bu spor faaliyetlerinin haricinde 4 Mart tarihinde eğitimlerine başlayacağı engelli vatandaşları için ücretsiz spor okullarının kayıtlarına da başladı. Arnavutköy’deki engelli vatandaşlara ücretsiz olarak yüzme branşında hizmet verecek olan  spor okullarına kayıt yaptırmak isteyen vatandaşlar gerekli evraklar ile Arnavutköy Belediye Binasında bulunan Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü binasına giderek kayıtlarını yaptırabilirler.

4 Martta başlayacak eğitim 1 sene sürecek ve engelli vatandaşlar Hadımköy Kapalı Yüzme Havuzunda eğitimlerini alacaklar. spora yatırımlarından ötürü bizler spor kayıtları ailesi olarak başta Belediye Başkanı Sayın Ahmet Haşim BALTACI’ya ve Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürü Sayın Mahmut OKUR’a ve ekibine teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Gerekli Evraklar;

  • 2 adet resim
  • Kimlik fotokopisi
  • Kan ve idrar tahlili
  • Engelli Raporu

11 Şubat 2017
2.784 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN