0555 099 19 05

Sosyal Medyada Biz}

DUYURU
HEMEN ÜCRETSİZ ANDROİD UYGULAMAMIZI İNDİRİN. ANINDA SPOR KAYITLARINDAN HABERDAR OLUN.
PLAYSTORE İNDİR

Yeni Fenerbahçe Kağıthane’de Yetişiyor

Türkiye’nin köklü kulüplerinden Fenerbahçe her branşta alt yapıya büyük önem veriyor. Futbol,Basketbol,Voleybol,Masa Tenisi,Yelken,Yüzme,Boks,Atletizm ve Kürek olmak üzere 9 farklı kulvarda mücadele eden Fenerbahçe Türkiye’de de spora yaptığı yatırımlar ile öncü olduğunu gösteriyor. Ülke ve uluslar arası alanda gösterdiği başarılar ile adından söz ettiren Fenerbahçe Spor Kulübü bu başarısını,alt yapısına vermiş olduğu profesyonel eğitim,tesisleşmedeki mükemmelliyet ilkesi ve tabi ki spor okullarına yapmış olduğu yatırımlardan geçiyor.

Volkan Babacan,Bilal Kısa,Olcan Adın,Salih Uçan gibi birçok yıldızı ülke futboluna kazandıran kulüp futbolun dışında diğer branşlarda da birçok yeteneği ülkemize kazandırmakta.

Fenerbahçe ülke genelinde kurmuş olduğu spor okulları ile geleceğin yıldızlarını arıyor.

Siz ziyaretçilerimize Kağıthane’de bulunan Fenerbahçe Futbol Okulundan söz etmek istiyoruz.

2014 Ekim ayında faaliyete geçen Kağıthane Fenerbahçe Spor Okulunda akademisyen eğitmenler eşliğinde futbol ve voleybol branşlarında geleceğin yıldızları yetişiyor. Futbol branşında 5-15 voleybolda ise 6-15 yaş arasındaki çocuklara eğitim verilen okulda Fenerbahçe Spor Kulübü‘ne ve ülkeye yeni yıldızlar kazandırmak için sizleri tesislerine bekliyor.

5 yıldızlı VIP Halı Sahada gerçekleşen idmanlarda çocuklar ve veliler için herşey en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş olup sağlıklı ve konforlu bir ortamda çocuklar sporu daha fazla severek verimli bir şekilde eğitimlerini alıyor.

Kağıthane Fenerbahçe Spor Okulu yıldızlar yetiştirirken velileride unutmuyor. Kulübün birçok imkanını siz veliler için kullanan okul,sizleri birçok ayrıcalık yaşayacağınız bir ortama davet ediyor.

Verdiği hizmet ile Kağıthane’de adından söz ettiren Fenerbahçe Spor Okulu ayrıca voleybol branşında da iddialı ve geleceğin pasör,şutör ve milli takım adaylarını yetiştiriyor.

Detaylı Bilgi İçin, TIKLAYIN

25 Ocak 2017
2.775 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN