0555 099 19 05

Sosyal Medyada Biz}

DUYURU
HEMEN ÜCRETSİZ ANDROİD UYGULAMAMIZI İNDİRİN. ANINDA SPOR KAYITLARINDAN HABERDAR OLUN.
PLAYSTORE İNDİR

Okçuluk’ta Kağıthane Rüzgarı

Okçuluk’ta Kağıthane Rüzgarı

Kağıthane Belediyesi sporda şampiyonlar çıkartmaya ve adından söz ettirmeye devam ediyor. Tabii çoğunluğu çocuklar için verilen spor okullarında geleceğin şampiyonları yetişirken, onları yetiştirenlerin de ne kadar profesyonel olması büyük önem arz etmektedir.

İşte bugün sizlere vereceğimiz haber bununla alakalı. Kağıthane Belediyesi Spor İşleri Müdürlüğü kuruluş amacının hakkını sonuna kadar verdiğinin göstermeye devam ediyor. Belediye Başkanı Fazlı KILIÇ verdiği destekler ve yaptığı yatırımlar ile, Spor İşleri Müdürü Mehmet Yüksel KIZILOĞLU ise kurduğu ekip ile başarıları Kağıthane’ye kazandırıyor.

Spor Müdürü KIZILOĞLU eğitmeninden,temizlik elemanına,danışmanından yönetim ekibine kadar her branşta ve her alanda uzman ekibinini titizlikle seçiyor ve sporda başarıyı hedeflediğini başarılı organizasyonlarıyla ve çıkardığı şampiyonlarla gösteriyor.

Bu sene düzenlenen Sadabad Yaz Etkinlikleri kapsamında düzenlenen OKÇULUK yarışmasında Kağıthane Belediyesi Spor Müdürlüğü okçuluk antrenörü Halili İbrahim ŞAHİN katıldığı yarışmada birinciliği elde ederek şampiyonluğu kazandı.

ŞAHİN’i etkinliklerde Spor Müdürlüğü Şefi Mehmet Emin YAVANLI’da takip ederek kendisine destek oldu.

Bugünün şampiyonu olan Halili İbrahim Hocaya, geleceğin şampiyonlarını yetiştirmesi yolunda başarılar dilerken, Belediye Başkanı Fazlı KILIÇ’a ve Spor Müdürlüğü ekibine spora destek ve katkılarından dolayı tüm Kağıthaneliler adına teşekkürlerimizi sunuyoruz…

14 Mayıs 2017
2.328 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN