0555 099 19 05

Sosyal Medyada Biz}

DUYURU
HEMEN ÜCRETSİZ ANDROİD UYGULAMAMIZI İNDİRİN. ANINDA SPOR KAYITLARINDAN HABERDAR OLUN.
PLAYSTORE İNDİR

Gençlik Yaz Okulunda Buluşuyor

Gençlik Yaz Okulunda Buluşuyor

Okulların kapanmasına az bir zaman kala bir çok yerde Yaz Okulları reklamları görmekteyiz. Bir kaç branş ile çocukların yaz ayı boyunca sosyalleşmesi,sporu sevmesi,ahlaki ve manevi gelişimine katkı sağlanması amaçlanan bu okullarda aileler çocukları için en iyisini seçmeye özen gösteriyor.

Bizler spor kayıtları ailesi olarak siz anne babalar için çocuğunuza en uygun, en güvenilir spor okullarını araştırarak sizlere sayfamızda sunmaya devam ediyoruz.

Kağıthane Belediyesi Spor İşleri Müdürlüğünce düzenlenen spor okullarının kayıtlarının 5 Haziran tarihinde başlayacağı bilgisini sizlerle paylaşan ekibimiz, sizler için sadece spor değil,sporun yanında ek olarak sporla beraber ahlaki ve manevi gelişime de katkı sağlayan Yaz Okullarından birinin daha kayıtlarını sizlerle paylaşıyoruz.

TÜGVA Yaz Okulu

Türkiye Gençlik Vakfı olarak bilinen TÜGVA, sadece Türkiye de değil tüm dünyada gelenek göreneklerine bağlı, hakk ve adaletin yanında duran, kendini bilen ve her daim yetiştiren bir nesil amacıyla kurulan bünyesinde gençleri alan bir yeni nesil harekatı.

İşte böyle güzide amaçları olan ve yaptıkları etkinliklerle de adından sıkça söz ettiren TÜGVA da Yaz Okulları dönemi başladı. Ortaokul dönemindeki çocuklar (Ortaokul 5, 6, 7 veya 8. sınıf) için düzenlenen yaz okullarında çocuklar spordan, el sanatlarına,kültürel gezilerden, manevi edep-ahlak sohbetlerine kadar bir çok alanda eğitim görecek ve unutulmaz bir yaz dönemi yaşayacaklar.

Kayıt için yapmanız gerekenler;

15 Mayıs – 25 Haziran arasında online olarak yapılacaktır veya il ve ilçe temsilciliklerimize müracaat edilecektir. Başvuru yapmak için tıklayın.

Yaz Okulu Başlangıç tarihi; 03- 28 Temmuz 2017 (4 hafta)

Spor kayıtları olarak bu vakfımızın çalışmalarını yakinen takip ediyor, siz değerli anne babalara gönül rahatlığı ile güvenebileceğiniz nadir okullardan olduğunu söyleyerek sizleri de kayıtlara bekliyoruz.

30 Mayıs 2017
1.667 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN