0555 099 19 05

Sosyal Medyada Biz}

DUYURU
HEMEN ÜCRETSİZ ANDROİD UYGULAMAMIZI İNDİRİN. ANINDA SPOR KAYITLARINDAN HABERDAR OLUN.
PLAYSTORE İNDİR

Harekete Geç ! Ücrtesiz Fitness Kayıtları

Harekete Geç ! Ücrtesiz Fitness Kayıtları

Spor Kayıtları ailesi olarak siz değerli ziyaretçilerimize İstanbul ve ülke çapında ücretli ve ücretsiz spor okulları, fitness,yüzme gibi sporun her dalından haber vermeye devam ediyoruz. Şubat ayında başlayan kayıtlar ile alakalı önceki yazımızda belirttiğimiz Kağıthane Belediyesi fitness kayıtlarından sonra gelen yoğun talep üzerine sizler için araştırmalarda bulunarak Kağıthane ilçesi dışında ikamet eden ziyaretçilerimiz için ücretsiz eğitim verecek olan diğer spor kayıtlarını sizlere sunmaya başladık.

İstanbul’un gelişen yüzü Arnavutköy yapmış olduğu yatırımlara spor alanında da birçok yeniliğe imza atarak, tesisleşme ve hizmet bakımından adından sıkça söz ettiriyor.  Bünyesinde bulunan Gençlik ve Spor Müdürlüğünce organize edilen programlarla ve kurmuş olduklar Arnavutköy Spor Kulübü ile adını uluslararası platformlarda da duyuran Arnavutköy Belediyesi geleceğe emin adımlarla ve sporla ilerlemeye devam ediyor.

Arnavutköy Belediyesi şimdi de yetişkinler için ücretsiz olarak hizmet vereceği yüzme,fitness,step ve aerobik branşlarında kayıt tarihini belirledi. Erkek ve kadınlar için ayrı ayrı olarak eğitim verecekleri spor branşlarına kayıt tarihi 14 ŞUBAT ÇARŞAMBA olarak belirlendi.

Yüzmede 12, fitnessda 17 ve stepde ise 15 olarak belirlenen yaş aralıklarındaki vatandaşlar Arnavutköy ve Hadımköy Spor Komplekslerine gelerek kayıtlarını gerçekleştirebilecekler. Tamamen ücretsiz olarak hizmet verilecek olan branşlara kayıtlar belirlenen tarihte (14 ŞUBAT ÇARŞAMBA) belirlenen tesislerden (Arnavutköy ve Hadımköy) alınacaktır.

14 Şubatta başlayacak olan kayıtların son günü 2 MART 2018. 

12 Şubat 2018
3.154 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN